Aktualności

Według Entertainment Weekly David Tennant ponownie zagości na naszych ekranach jako Kilgrave, naczelny antagonista i śmiertelny wróg głównej bohaterki serii.

Uniwersum Marvela znane jest z niecodziennych powrotów zza grobu i reinkarnacji swoich bohaterów – nic więc dziwnego, że podobny patent zostanie wykorzystany w 2. odsłonie serialu „Jessica Jones”. Serwis Entertainment Weekly opublikował zdjęcie promocyjne z nowej serii produkcji na którym widoczni są Krysten Ritter (Jessica Jones) oraz David Tennant (Kilgrave). Obecność czarnego charakteru w nowych odcinkach, według EW, nie będzie jednak pełnowymiarowa: ma on, podobno, nawiedzać Jessikę, tworząc dla bohaterki swego rodzaju lustrzane odbicie.

W słowach Krysten Ritter, odtwórczyni roli Jessiki: 

Jessica jest w bardzo mrocznym miejscu kiedy spotykamy ją w 2. sezonie. Znów udało nam się utrzymać jej historię na bardzo personalnym poziomie. Jeśli sezon 1. rozgrywał się w jej umyśle, to 2. z całą pewnością rozgrywa się w jej sercu. 

Zapytana o powrót Davida Tennanta dodaje, że powrót do pracy z nim był niesamowity. Zdaniem Ritter i Melissy Rosenberg, producentki wykonawczej serialu, Killgrave stał się integralną częścią osoby Jessiki i jej problemów, co czyni jego powrót tym bardziej znaczącym.

Sezon 2. nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, wiadomo jednak, że będzie dostępny już w przyszłym roku. 

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Jessica Jones

Serial luźno oparty o komiks wydany pod znakiem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Dziewczyna postanawia zerwać z łatką …