Aktualności

Polski serial fantasy w stworzonym przez Jakuba Ćwieka uniwersum „Kłamcy”? To jak najbardziej możliwe, a już teraz można wesprzeć powstający projekt i przyczynić się do jego sukcesu.

„Stróże” ma być 10-odcinkowym serialem internetowym (każdy odcinek miałby liczyć około dwanaście minut). Historia działaby się w uniwersum znanym z cyklu powieści „Kłamca” Jakuba Ćwieka i byłaby utrzymana w sensacyjno-humorystycznej konwencji buddie movies. Główni bohaterowie to dwaj aniołowie, z których jeden (Zadra) od lat jest aniołem stróżem, a drugi (Butch), po eonach służby w elitarnej armii Boga, ma stróżem dopiero zostać. Krótki kurs przysposobienia do zawodu zostaje przerwany, gdy pojawia się ktoś, kto z wojskową sprawnością zabija stróżów. Cień podejrzenia szybko pada na nowego rekruta…

Zbiórka na serial odbywa się w serwisie Polak-potrafi.pl, można ją wesprzeć TUTAJ, otrzymując przy okazji ciekawe nagrody. Od jej sukcesu zależeć będzie czy i w jakim stopniu uda się zrealizować zaplanowany projekt.

Posłuchajcie, jak o pomyśle stworzenia serialu mówi autor powieści, Jakub Ćwiek:

Serial ma być tworzony przy wsparciu profesjonalnej ekipy filmowej oraz zawodowych aktorów, ze scenariuszem autorstwa Jakuba Ćwieka. Po uroczystej premierze serialu zostanie on wypuszczony do sieci za darmo i udostępniony dla wszystkich chętnych.  

Źródło: polakpotrafi.pl/projekt/stroze

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.