Aktualności

Po dramatycznym finale trzeciego sezonu wielu fanów „Stranger Things” zadawało sobie pytanie, czy ich ulubiona postać rzeczywiście zginęła. Na szczęście twórcy serialu nie chcą trzymać widzów w niepewności i odpowiadają na to w pierwszym teaserze czwartego sezonu. Poniżej możliwe spoilery.

Niby wszyscy to czuli, ale jednak dobrze mieć to potwierdzone – agent Hopper żyje. Co prawda nie ma się zbyt dobrze, bo jak widzimy w krótkiej zapowiedzi znajduje się rosyjskim pustkowiu otocozny przez śnieg, jednak można się spodziewać, że w nadchodzących odcinakch uda mu się stamtąd uciec.

Dodatkowo twórcy serialu, bracia Duffer, podzielili się pierwszymi szczegółami dotyczącymi fabuły kolejnego sezonu: 

Jesteśmy podekscytowani, że wreszcie możemy oficjalnie potwierdzić rozpoczęcie produkcji nad 4 sezonem „Stranger Things” oraz co ważniejsze ogłosić powrót Hoppera! Jednak nie jest to do końca dobra wiadomość dla naszego Amerykanina; jest on uwięziony daleko od domu na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie musi stawić czoła zarówno niebezpiecznym ludziom, jak i… czemuś innemu. W tym samym czasie, w Stanach, nowe okropnieństwo wychodzi na powierzchnię, jest to coś, co było długo pogrzebane i co ma powiązanie ze wszystkim. Sezon czwarty zaczyna wyglądać na dotychczas największy i najbardziej przerażający sezon ze wszytskich, nie możemy doczekać się aż wszyscy zobaczą to i wiele więcej. W międzyczasie – módlcie się za Amerykanów.

Serial, który pobił wszelakie rekordy oglądalności (tydzień po premierze 18 milionów kont na platformie obejrzało już cały sezon) stał się jednym z najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Miłość fanów zaskarbił sobie przede wszystkim umiejętnym posługiwaniem się nostalgią, symaptycznymi i rozwijającymi się bohaterami oraz uzdolnioną młodą obsadą.

„Stranger Things” dostępne jest na platformie Netflix.

źródło: Netflix 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …


Recenzje


Aktualności