Aktualności

W przyszłym roku powrócimy do miasteczka Hawkins, a już teraz możemy zaznajomić się z tytułami odcinków i zastanawiać się, co się za nimi kryje.

„Stranger Things” to historia przenosząca widzów do lat 80. i amerykańskiego stanu Indiana. Po tajemniczym zniknięciu młodego Willa jego przyjaciele, rodzina i lokalny szeryf policji próbują odkryć, co się z nim stało, wplątując się w intrygę z tajnymi rządowymi eksperymentami oraz siłami nadprzyrodzonymi w tle. Poznają także niezwykłą dziewczynkę, która wywrze na wszystkich spore wrażenie.

Jak zaprezentowano poniżej, w nadchodzącym sezonie dostaniemy następująco nazwane odcinki: „Suzie, słyszysz mnie?”, „Szczury z supermarketu”, „Sprawa zaginionego ratownika”, „Próba sauny”, „Źródło”, „Urodziny”, „Ukąszenie” oraz „Bitwa o Starcourt”. Choć trudno na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski, to niewątpliwie istotnym miejscem dla nadchodzącego sezonu będzie centrum handlowe Starcourt, w którym zatrudnienie znajdzie Steve Harrington, co mogliśmy zobaczyć we wcześniejszej zapowiedzi.

Premiera trzeciego sezonu latem 2019 roku.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …


Aktualności