Aktualności

Gwiazda serialu „Stranger Things” – Noah Schnapp – przypadkowo wyjawił spoiler dotyczący nadchodzących odcinków. Podczas odpowiadania na pytania fanów aktor ujawnił, jaki jest ostateczny los nieobecnego od pierwszego sezonu psa Willa – Chestera.

Zwierzę rodziny Byersów odegrało ważną rolę w pierwszych odcinkach „Stranger Things”. Czworonóg próbował uchronić swojego młodego pana przed zagrożeniem ze strony Demogorgona.

Stranger Things
Chester

Odpowiadając na pytania fanów, Noah Schnapp przypadkowo uchylił rąbka tajemnicy i wyjaśnił, co stało się z Chesterem.

Myślę, że umarł. W tym sezonie zobaczycie jego grób.

Dopiero po wypowiedzi Schnapp zdał sobie sprawę, że właśnie zdradził spoiler i rozpaczliwie próbował uciszyć tłum. Nie trzeba dodawać, że jego wysiłki nie zakończyły się sukcesem, a filmik szybko trafił na YouTube.

 

Wydawałoby się, że Chester odszedł w okresie między pierwszymi dwoma sezonami. Nieobecność czworonoga nadal wywoływała dyskusje w Internecie, a gwiazdy często otrzymywały pytania o losy psa. 

David Harbour (Jim Hopper) postanowił podejść humorystycznie do tej kwestii:

Pies został zwolniony po pierwszym sezonie. Problemy emocjonalne. Nie chciał wychodzić ze swojej przyczepy, rzucał w asystentów kawą. Tego było za wiele. (...) To najgorszy aktor, z jakim miałem okazję pracować.

Według aktora współpraca ze zwierzakiem była koszmarem, bo nie szczekał na zawołanie.

Nie jest to może najważniejsza informacja roku, ale stanowi ciekawą wskazówkę i udowadnia, jak wiele uwagi bracia Duffer poświęcają swoim fanom. W tym przypadku, by odpowiedzieć na pytania miłośników serialu i zaspokoić ich ciekawość bądź sprawić, by przestali się martwić o losy Chestera, postanowili dodać w trzecim sezonie detal w postaci grobu psiaka.

Dzięki Noahowi Schnappowi zostało to ujawnione z wyprzedzeniem.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …