Aktualności

Wraz z rozpoczęciem zdjęć do nowego sezonu „Stranger Things” dotarły do nas pierwsze informacje na temat jego fabuły. Ważnym elementem ma być... okres dojrzewania, a centralną postacią tego wątku zostanie Eleven.

Po tym, jak w jednym z odcinków drugiej serii Eleven doświadczyła życia „zwykłych” nastolatków, wygląda na to, że w nowej serii bohaterkę czeka więcej typowych dla dojrzewania problemów. Według pierwszych informacji kolejny sezon produkcji ma być bowiem w dużej części opowieścią o dorastaniu Eleven. Wiele wskazuje także, że możemy się spodziewać sporego przeskoku w czasie.

Reżyser „Stranger Things”, Shawn Levy, powiedział: 

Na najbliższy sezon przygotowaliśmy dla Eleven naprawdę piękną historię. Chodzi przede wszystkim o wchodzenie w wiek dojrzewania i zrozumienie, jak wygląda życie normalnej nastolatki.

Eleven, Stranger Things, Millie Bobby Brown, Netflix, sezon 3, sezon 2, Jedenastka
Eleven w drugim sezonie „Stranger Things”

Data premiery trzeciego sezonu „Stranger Things” nadal nie została potwierdzona, lecz z uwagi na to, że zdjęcia do niego rozpoczęły się stosunkowo niedawno, możemy przypuszczać, że powrót Eleven i spółki nastąpi najprawdopodobniej dopiero w 2019 roku

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …