Aktualności

Rok 2018 niedawno się zaczął, a już wiadomo, że „Stranger Things” prędko nie powróci na ekran. Trzeci sezon kultowej produkcji od Netflixa został potwierdzony, jednak nie jest znana oficjalna data premiery. Ekipa produkcyjna szykuje się do rozpoczęcia zdjęć na wiosnę. Przygody Eleven, Mike'a, Dustina, Lucasa i Willa, a także perypetie szeryfa pozostają główną osią fabularną serialu, jednakże do ekipy dołączą nowe postacie.

Pomimo dodania nowych postaci seria nadal dotyczyć będzie przede wszystkim znanych nam już bohaterów, a mianowicie piątki niezastąpionych dzieciaków, które tworzą niezwyciężony team w walce ze złem. Świeże twarze w Hawkins tylko dodały smaku drugiej odsłonie, a to wszystko dzięki grze aktorskiej Paula Reisera (dr Owens) i Seana Astina (Bob Newby). W sezonie trzecim w Hawkins będzie jeszcze bardziej tłoczno. That Hashtag Show poinformowało, że do obsady dołączą trzy nowe postacie. Udało się również uzyskać ich szczegółowe opisy (imiona nie są jeszcze potwierdzone). 

Stranger Things, sezon 3, Netflix, serial, Hawkins, obsada, nowe postacie

Burmistrz Larry Kline został opisany jako egoistyczny polityk. To żałosny i kierujący się wyłącznie własnymi interesami człowiek. Do tej roli studio poszukuje mężczyzny w wieku 40-60 lat. Bruce jest moralnie skompromitowanym, seksistowskim reporterem po pięćdziesiątce, sfrustrowanym w związku ze swoją nadwagą. Z kolei Patricia Brown wydaje się miłą sąsiadką. Do jej roli studio szuka kobiety w wieku około 70 lat. Starsza pani spędza dużo czasu w ogrodzie, a przy tym oferuje swoje rady dzieciakom z sąsiedztwa. Biorąc pod uwagę skłonność braci Dufferów do zaskakiwania, zastanawiamy się, czy ta sympatyczna staruszka może mieć jakiś związek z „Upside Down”; być może producenci chcą, by Patricia tylko udawała pomocną, a tak naprawdę będzie stała po stronie zła. Pozory mogą nas zmylić. 

Biorąc pod uwagę, jak wiele dało dołączenie nowych postaci do obsady w drugim sezonie oraz wpływ, jaki wywarły one na fabułę, nie byłoby zaskoczenia, gdyby nowi bohaterowie skrywali coś więcej, niż wynika z ich opisów. Każdy z nich mógłby łatwo wejść w rolę antagonisty. Prawdopodobieństwo zwrotu akcji będzie bardzo wysokie. 

Nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam zobaczyć trzeci sezon „Stranger Things”, ale prawdopodobnie będzie to dopiero w 2019 roku. 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …