Aktualności

Powrót jednego z najpopularniejszych seriali Netflix okazał się niezwykle udany dla platformy.

„Stranger Things” to historia przenosząca widzów do lat 80. i amerykańskiego stanu Indiana. Po tajemniczym zniknięciu młodego Willa jego przyjaciele, rodzina i szeryf lokalnej policji próbują odkryć, co się z nim stało, wplątując się w intrygę z tajnymi rządowymi eksperymentami oraz siłami nadprzyrodzonymi w tle. Poznają także niezwykłą dziewczynkę, która wywrze na wszystkich spore wrażenie.

Trzeci sezon produkcji przedstawił fanom pełne wrażeń lato 1985 roku. Grupa nastolatków ponownie musiała zmierzyć się ze znanym wrogiem. Jak się okazuje nowy sezon był nie tylko niezwykle dobrze oceniany (90% „świeżości” na portalu Rotten Tomatoes), ale także bardzo chętnie oglądany przez widzów. Jak poinformował Netflix za pośrednictwem Twittera, ponad 40 milionów kont użytkowników zabrało się za jego oglądanie od momentu premiery, która nastąpiła 4 lipca. Do 8 lipca już ponad 18 milionów osób zdołało ukończyć seans ośmiu nowych odcinków.

stranger things, netflix, sezon 3
Kadr z serialu

Czwarty sezon produkcji nie został jest oficjalnie potwierdzony przez Netflixa, ale jak zapowiadają twórcy i pokazują wyniki oglądalności, nie ma wątpliwości, że on powstanie.

Źrodło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.