Aktualności

Już za miesiąc powrócimy do miasteczka Hawkins w Indianie. Tymczasem możemy przyjrzeć się nowemu plakatowi promującemu nadchodzący sezon serialu.

„Stranger Things” to historia przenosząca widzów do lat 80. i amerykańskiego stanu Indiana. Po tajemniczym zniknięciu młodego Willa jego przyjaciele, rodzina i szeryf lokalnej policji próbują odkryć, co się z nim stało, wplątując się w intrygę z tajnymi rządowymi eksperymentami oraz siłami nadprzyrodzonymi w tle. Poznają także niezwykłą dziewczynkę, która wywrze na wszystkich spore wrażenie.

Trzeci sezon „Stranger Things” dziać się będzie latem 1985 roku. Dla młodocianych mieszkańców miasta rozpoczęły się wakacje, otworzono także nowe centrum handlowe. Grupa staje przed trudnościami dojrzewania, gdy znów na horyzoncie pojawia się niebezpieczeństwo w postaci starych i nowych wrogów. Bohaterowie poradzą sobie tylko jeśli będą działać wspólnie. Netflix zaprezentował oficjalny plakat promujący:

stranger things, sezon 3, netflix
Plakat trzeciego sezonu

Premiera nowych odcinków już 4 lipca.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …


Artykuły