Aktualności

Pomimo że do premiery kolejnego sezonu „Stranger Things” Netflixa zostało jeszcze trochę czasu, twórcy odkrywają kolejne karty. Rozrabiająca młodsza siostra Lucasa, Erica, w nadchodzącej serii odegra jedną z kluczowych ról, a do obsady dołączy Maya Thurman-Hawke, którą zobaczymy jako Robin.

Priah Ferguson to młoda, 11-letnia amerykańska aktorka, urodzona w Atlancie. Kojarzyć możemy ją z filmów takich jak „Atlanta”, „Deus ex Machina”, „Mercy Street” czy „Ends”. W „Stranger Things” Ferguson wcieliła się w rolę młodszej siostry jednego z głównych bohaterów, Lucasa. Erica Sinclair powróci w trzecim sezonie z całą armią swoich równie energicznych przyjaciół. Dziewczynka nie będzie już jednak grzecznie stać z boku – wyruszy na niebezpieczną misję ratunkową, ponieważ miasteczku Hawkins grozi zupełnie nowe, tajemnicze niebezpieczeństwo.

Priah Ferguson, Erica Sinclair, siostra Lucasa, Stranger Things, Netflix, sezon 3, obsada, bohaterowie
Priah Ferguson

 

Zupełnie nową twarzą w serialu będzie natomiast Maya Thurman-Hawke, córka sławnej aktorskiej pary, Umy Thurman i Ethana Hawke'a. 19-letnia amerykańska aktorka wystąpiła wcześniej w filmie „Little Woman”, w którym wcieliła się w postać Jo March. W serialu Netflixa zobaczymy ją jako Robin, dziewczynę o alternatywnym stylu, równie bystrą, jak i zabawną. Znudzona swoją przyziemną pracą poszukuje nowych wrażeń, których w miasteczku Hawkins dostanie aż nadto. 

Maya Thurman Hawke, Stranger Things, sezon 3, angaż, rola, obsada, bohaterowie, netflix, serial
Maya Thurman-Hawke

 

Fabuła serialu skupia się na czterech przyjaciołach, mieszkających w małym miasteczku w stanie Indiana. Kiedy jeden z nich znika, a w mieście pojawia się tajemnicza dziewczynka, bohaterowie zostają zmuszeni do zmierzenia się z nadprzyrodzonymi mocami i tajemnicami spokojnego dotychczas miejsca.

Twórcami i zarazem producentami serii są bracia Ross i Matt Dufferowie. W obsadzie poprzednich sezonów znaleźli się między innymi Millie Bobby Brown („Intruders”), Gaten Matarazzo („The Blacklist”), Finn Wolfhard („It”), Caleb McLaughlin („The New Edition Story”), Winona Ryder („Black Swan”), Noah Schnapp („Bridge of Spies”), David Harbour („Suicide Squad”), Natalia Dyer („I Believe in Unicorns”) i Charlie Heaton („Shut in”).

Nowy sezon „Stranger Things” zadebiutuje prawdopodobnie w 2019 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …