Aktualności

Pojawiły się informacje, że pierwotnie czwarty sezon „Stranger Things” miał się pojawić na początku przyszłego roku. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa wszystko zostanie opóźnione.

David Harbour poinformował, że pierwotnie czwarty sezon „Stranger Things” miał się ukazać na początku 2021 roku. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa zdjęcia zostały wstrzymane na czas nieokreślony. Patrząc na to, że ekipa pracowała dopiero od miesiąca, bardzo prawdopodobne jest, że premiera się opóźni. 

W zaistniałej sytuacji trudno stwierdzić, kiedy dokładnie zobaczymy kolejną odsłonę. Wszystko zależy od tego, kiedy świat upora się z koronawirusem, a tego na ten moment nikt nie wie. Pozostaje nam czekać.

stranger things, netflix, koronawirus, 4 sezon
Kadr z serialu

Historia opowiada o paczce nastolatków, którzy na pierwszy rzut niczym się nie różnią od reszty młodych ludzi. Wszystko się zmienia, kiedy jeden z nich znika. Bohaterowie stają twarzą w twarz z przerażającymi paranormalnymi zjawiskami. Obecnie to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Akcja dzieje się w latach 80. XX wieku. Najnowszy pobił wszelkie rekordy oglądalności.

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …