Aktualności

Czy są tutaj fani gier i „Stranger Things”? Usiądźcie wygodnie, ponieważ mamy dla was zwiastun zapowiadający grę z tego uniwersum.

Przez ostatnie kilka miesięcy wiele się mówiło o grze „Stranger Things”. Miało to być dzieło studia Telltale o charakterze interaktywnym. Niestety pomysł upadł zaraz po zakończeniu działalności studia, jednak nie należy się tym martwić. Podczas The Game Awards zaprezentowano zwiastun zupełnie nowej gry przedstawiającej historię z serialu.

Gra pojawi się w opcji 16-bitowej i skupi się na wydarzeniach z nadchodzącego trzeciego sezonu. Będzie ona dostępna na wszystkich platformach.

Historia opowiada o paczce nastoletnich przyjaciół, którzy z pozoru nie różnią się od typowej młodzieży z lat 80. XX wieku. Wszystko się zmienia, kiedy jeden z nich znika. Bohaterowie stają twarzą w twarz z przerażającymi paranormalnymi zjawiskami. Obecnie to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa.

Pierwsze dwa sezony są dostępne na platformie Netflix.

Źródło: The Game Awards

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …