Aktualności

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas od premiery trzeciego sezonu „Stranger Things”. Platforma Netflix właśnie wypuściła finałowy zwiastun, który pokazuje jedynie namiastkę tego, co nas czeka.

Akcja trzeciego sezonu będzie działa się latem 1985 roku. Razem z bohaterami będziemy mogli przeżywać tegoroczne wakacje, bowiem w Hawkins otwarto nowe centrum handlowe. Mogłoby się wydawać, że nic nie zakłóci słonecznej sielanki. Wygląda na to, że nadchodzące zło jest jeszcze gorsze od poprzednich. Dorastają bohaterowie, główny antagonista staje się jeszcze potęźniejszy. A to wszystko możecie zobaczyć w poniższym finałowym zwiastunie.

Historia opowiada o paczce nastoletnich przyjaciół, którzy z pozoru nie różnią się od typowej młodzieży z lat 80. XX wieku. Wszystko się zmienia, kiedy jeden z nich znika. Bohaterowie stają twarzą w twarz z przerażającymi paranormalnymi zjawiskami. Obecnie to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa.

Pierwsze dwa sezony są dostępne na platformie Netflix. Premiera trzeciego sezonu już 4 lipca.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …


Artykuły


Aktualności