Aktualności

Jeżeli zastanawialiście się czy serial „Strange Angel” zostanie przedłużony o drugi sezon, to znamy już odpowiedź.

„Strange Angel” jest adaptacją książki George'a Pendle'a pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w latach 40. XX wieku. Jack Parson to niezwykle błyskotliwy pracownik fabryki chemicznej, który dzięki swoim snom stał się naukowcem w przemyśle rakietowym. Mało kto wie, że wieczorami jest uczestnikiem niezwykłych, seksualnych rytuałów, a od niedawna również uczniem okultysty, Aleistera Crowleya. CBS All Access poinformowało, że produkcja dostanie drugi sezon. Na temat przedłużenia wypowiedziała się Julie McNamara – jedna z osób zasiadających w siedzibie CBS All Access.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny etap podróży Jacka Parsonsa. „Strange Angel” i jego utalentowana obsada i ekipa są uosobieniem tego rodzaju programu, do którego dążymy w CBS All Access.

strange angel, 2 sezon, cbs all acess, Jack Parsons
Kadr z serialu

W serialu mogliśmy zobaczyć: Jacka Reynora („Electric Dreams”), Ruperta Frienda („Homeland”), Dona Donohue’a („Damnation”), Kurta Ela („Now We're Talking”), Phila Abramsa („Living Biblically”), Lainę Neil („Sickhouse”) oraz Coleen Foy („Code Black”).

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Strange Angel

Adaptacja książki George'a Pendle'a pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w latach 40. XX wieku. Jack Parson to niezwykle błyskotliwy pracownik fabryki chemicznej, …


Recenzje