Aktualności

„Step Up: High Water” to amerykański serial oparty na serii filmów „Step Up”, którego premiera miała miejsce 31 stycznia 2018 roku na YouTube Red. Produkcja poradziła sobie na tyle dobrze, że podjęto decyzję o jej przedłużeniu. Drugi sezon zawita do sieci jesienią 2019 roku.

Seria została wyprodukowana przez Lionsgate, showrunnerką jest Holly Sorensen. Potwierdzono, że Adam Shankman, Jennifer Gibgot i Meredith Milton, czyli wszyscy producenci wersji kinowej, będący również producentami wykonawczymi pierwszego sezonu wraz z Channingem Tatumem i Jenną Dewan (którzy odegrali główne role w filmach), powrócą do produkcji na drugi sezon.

Step Up: High Water, sezon 1
Zdjęcie z planu produkcji pierwszego sezonu „Step Up: High Water”

Susanne Daniels, globalna dyrektor oryginalnych treści na YouTube, z radością poinformowała media o drugim sezonie:

Chcieliśmy stworzyć serię, która odzwierciedla świat, w którym żyje publiczność YouTube – jest różnorodna, żywa i autentyczna. Energia ze strony utalentowanych zespołów przed i za kamerą ożywiła ten serial o tańcu i przyciągnęła widzów od samego początku. Cieszymy się na współpracę z Lionsgate, Holly Sorensen i pełnym zespołem aktorów, choreografów, pisarzy, reżyserów i kreatywnych umysłów odpowiedzialnych za nowy, ekscytujący sezon.

Fabuła tanecznego „Step Up: High Water” skupia się na bliźniakach, Janelle (Lauryn Alisa McClain) i Talu (Petrice Jones), którzy po aresztowaniu ich matki, zostają wysłani do wujka w Atlancie. Janelle chce uczyć się tańca w lokalnej szkole High Water, co może zmienić jej życie.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Step Up: High Water

Serial bazuje na popularnych filmach z serii „Step Up”. Fabuła skupia się na ambitnych, młodych tancerzach uczących się w szkole High Water Performing Arts w Atlancie. …