Aktualności

Spodziewajcie się następnej adaptacji prozy Harlana Cobena – Netflix pracuje nad serialem bazującym na powieści „Stay Close”.

„Stay Close”, znane w Polsce pod tytułem „Zostań przy mnie”, opowiada historię trójki pozornie niepowiązanych ze sobą osób: mającej idealne życie Megan, która tęskni za swoją ekscytującą przeszłością, Raya marnującego swój fotoreporterski talent jako paparazzi oraz niemogącego porzucić sprawy sprzed 17 lat detektywa Brooma. Tajemnicze zniknięcie pewnego mężczyzny sprawia, że konsekwencje dawnych działań splatają ich losy. 

Za produkcję „Stay Close” odpowie Red Production Company, które już wcześniej pracowało przy adaptacji powieści Cobena – wraz z Netflixem stworzyli serial „The Stranger”. 

W głębi lasu, Netflix
Kadr z serialu „W głębi lasu”

Niedługo, bo już 12 czerwca, na Netflixie zadebiutuje ekranizacja innej powieści tego pisarza. „W głębi lasu” to polska produkcja opowiadająca o warszawskim prokuratorze i tajemniczych zaginięciach sprzed lat. Zarówno „W głębi lasu”, jak i „Stay Close” powstają na mocy umowy pomiędzy Harlanem Cobenem i streamingowym gigantem, która zakłada aż 14 adaptacji jego prozy. 

Szczegóły na temat obsady i produkcji „Stay Close” nie zostały jeszcze ujawnione. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności