Aktualności

W czasach gdy nie brakuje rebootów i powrotów znanych marek, okazuje się, że kolejny głośny tytuł może już niedługo trafić do telewizji.

Scenarzysta oryginalnego filmu "Starship Troopers" z 1997 roku, Edward Neumeier, w niedawnym wywiadzie wyraził nadzieję na powstanie serialu w tym uniwersum. Produkcja skupiająca się na oddziale młodych żołnierzy, walczących z kosmicznymi robalami w celu przetrwania, stała się już kultowa, pomimo niekoniecznie pozytywnych ocen krytyków. Neumeier zapytany o szanse na reboot bądź sequel z dawną obsadą odpowiedział:

Nie chcę niczego zapeszać, ale prowadzimy obecnie rozmowy mające na celu próbę stworzenia serialu telewizyjnego, bazującego na tym pomyśle.

W obsadzie oryginalnej produkcji znaleźli się: Casper Van Dien („Tarzan and the Lost City”), Denise Richards („Blue Mountain State”), Neil Patrick Harris („A Series of Unfortunate Events”), Dina Myer („Birds of Prey”), Jake Busey („The Predator”), Patrick Muldoon („Days of Our Lives”), Clancy Brown („The Shawshank Redemption”) i Michael Ironside („Top Gun”). Zwiastun filmu można obejrzeć poniżej:

Nie wiadomo jeszcze czy projekt dojdzie do skutku i która stacja bądź platforma byłaby za niego odpowiedzialna.

Źródło: tvweb.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.