Aktualności

Disney XD zaprezentował nowy trailer do animacji z uniwersum Star Wars, który pokazał więcej szczegółów na temat fabuły.

Nowa animacja będzie przedstawiać znanych już z filmów bohaterów. Zobaczymy między innymi Kapitan Phasmę czy BB-8, ale fabuła opowie o młodym pilocie ruchu oporu, Kazudo Xiono, który zostaje zrekrutowany w celu infiltracji Najwyższego Porządku. Akcja będzie się toczyć tuż przed wydarzeniami ze „Star Wars: The Force Awakens”, możliwe więc, że pojawi się tam więcej znanych z filmów postaci.

Najnowszy trailer pokazał zdecydowanie więcej akcji, szczególnie w kontekście walki z Najwyższym Porządkiem. Główni bohaterowie byli dotąd prezentowani jako mało rozgarnięta grupa nastolatków, daleka jeszcze od jakiejkolwiek poważniejszej misji dla Ruchu Oporu. Wyglada jednak na to, że jakimś dziwnym zrządzeniem losu zostaną rzuceni prosto w wir walki. Widzimy wreszcie Generał Leię, Kapitan Phasmę oraz bazę Star Killer znaną z „Star Wars: The Force Awakens”.

Premiera już 7 października.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Star Wars: Resistance

Animacja przedstawia znanych już z filmów bohaterów. Zobaczymy między innymi Kapitana Phasmę czy BB-8, ale fabuła opowie szczególnie o młodym pilocie ruchu oporu, …


Aktualności