Aktualności

Stacja Disney XD ogłosiła datę premiery długo oczekiwanego serialu animowanego „Star Wars: Resistance”, prezentując przy okazji szkice koncepcyjne głównych bohaterów.

Nowa animacja będzie przedstawiać znanych już z filmów bohaterów. Zobaczymy między innymi Kapitan Phasmę czy BB-8, ale fabuła opowie o młodym pilocie ruchu oporu, Kazudo Xiono, który zostaje zrekrutowany w celu infiltracji Najwyższego Porządku. Akcja osadzona będzie tuż przed wydarzeniami ze „Star Wars: The Force Awakens”, możliwe więc, że pojawi się tam więcej rozpoznawalnych z filmów postaci. Premierę serialu zapowiedziano na październik tego roku.

Star Wars:Resistance, Disney XD, sezon 1, premiera
Grafiki koncepcyjne dla „Star Wars: Resistance”
 

Oscar Isaac oraz Gwendoline Christie potwierdzili, że użyczą głosu postaciom z serialu. Pierwszy znany jest fanom marki jako Poe Dameron, druga jako Kapitan Phasma. Niestety szczegóły fabuły nie zostały ujawnione, ale za to podczas niedawnego eventu Disneya we Francji, pokazano pierwsze grafiki koncepcyjne z serialu. Twórcy twierdzą, że „Star Wars: Resistance” będzie zupełnie inne od tego co do tej pory stworzono, a przy pracy mają zamiar czerpać z wielu różnych stylów rysunku. Osoby obecne na pokazie zauważają, że postacie tam pokazane mają wiele cech charakterystycznych dla anime, jednak grafiki koncepcyjne bardzo często znacząco różnią się od efektu finalnego, dlatego najlepiej dla fanów, aby poczekali na pierwsze oficjalne zdjęcia.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.