Aktualności

Alex Kurtzman, producent serialu „Star Trek: Discovery”, podpisał pięcioletnią umowę ze stacją CBS na produkcję i poszerzenie marki „Star Trek”.

Według pierwszych oficjalnych doniesień umowa opiewać będzie na około 30 milionów dolarów, które mają zostać przeznaczone na stworzenie kolejnych seriali osadzonych w świecie Zjednoczonej Federacji Planet. Produkcja drugiego sezonu „Star Trek: Discovery” dopiero ruszyła i na razie nie wiadomo, czy doczeka się kolejnego, jednak już teraz pojawiły się informacje o ewentualnych innych serialach.

Star Trek, Star Trek:Discovery, Star Trek: The Next Generation, CBS, Patrick Stewart, Jean-Luc Picard, William T. Riker, Data
Kadr z serialu „Star Trek: The Next Generation”
 

Pomimo braku dokładnych szczegółów na temat dodatkowych produkcji CBS wraz z Alexem Kurtzmanem pracuje nad kilkoma różnymi wariantami. Jednym z nich jest kontynuacja „Star Trek: The Next Generation”, w której, w roli głównej, miał się pojawić Patrick Stewart, czyli legendarny kapitan Jean-Luc Picard. Innymi pomysłami są: serial skierowany do nastolatków, opowiadający o kadetach podczas nauki w akademii; opowieść o Khanie, czyli niezapomnianym odwiecznym wrogu Kirka; serial animowany oraz produkcja, o której nic nie wiadomo, poza tym, że jest piątą rozważaną opcją.

Po niedawnych roszadach wśród twórców „Star Trek: Discovery”, skutkiem których było zwolnienie showrunnerów, fani bardzo ciepło przyjęli informację, że zastąpi ich dotychczasowy producent, Alex Kurtzman. Po podpisaniu pięcioletniego kontraktu ze stacją CBS zapewnił, że chce dotrzeć do zarówno starych, jak i nowych fanów marki, dajac im to, czego naprawdę oczekują.

Źródło: deadline.com/hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Recenzje