Aktualności

Fani franczyzy „Star Trek” wreszcie mogą nacieszyć oczy nowym trailerem „Star Trek: Discovery”.

Finał serii drugiej pozostawił wśród widzów sporo ważnych pytań. Pomimo że twórcy w bardzo zgrabny sposób wykorzystali nawiązania do oryginalnego serialu, to wciąż istnieje szansa, że w sezonie trzecim zobaczymy je ponownie. „Star Trek: Discovery” z prequela stał się sequelem, przenosząc załogę tytułowego statku daleko w przyszłość. W jaki sposób poradzą sobie w zupełnie nowym miejscu? Sporo wyjaśnia nowy trailer, który możecie obejrzeć TUTAJ.

Star Trek: Discovery, CBS, CBS All Access, trailer, zapowiedź, wideo, premiera, sezon 3, tweet, twitter
Tweet z nowym trailerem
 

Wygląda na to, że przyszłość nie jest wcale taka pusta i ponura, jak pokazywano w sezonie drugim. Trudno jednak dokładnie sprecyzować, czy wszystkie sceny widziane w trailerze pochodzą z tego samego czasu. Burnham przecież wciąż dysponuje skafandrem Czerwonego Anioła, istnieje więc szansa, że odkryła sposób na przemierzanie czasu i przestrzeni. Dowiemy się tego już w przyszłym roku.

 

Źródło: CBS

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Star Trek: Discovery

Fabuła serialu umiejscowiona jest dziesięć lat przed wydarzeniami z oryginalnego „Star Treka”. Wybucha wojna między Zjednoczoną Federacją Planet a Imperium Klingońskim. …