Aktualności

Niedawno potwierdzono, że postać Spocka pojawi się w drugim sezonie serialu „Star Trek: Discovery”, emitowanego przez stację CBS.

Finał pierwszego sezonu skończył się w wyjątkowo gorącej atmosferze, bowiem główni bohaterowie spotkali słynny okręt Enterprise. Oczywiste stało się, że w drugim sezonie zostanie pokazany jego dowódca, Christopher Pike, a według kanonu na pokładzie powinien znajdować się także Spock. Czy tak rzeczywiście będzie? Podczas niedawnego Comic Conu w El Paso, Jonathan Frakes, znany fanom jako odtwórca postaci Williama T. Rikera z „The Next Generation”, wyjawił kilka szczegółów na temat pojawienia się Spocka w „Star Trek: Discovery”.

Star Trek: Discovery, sezon 2, CBS All Access, Spock
Pan Spock

Według Frakesa, który wyreżyseruje aż dwa odcinki nadchodzącego sezonu, fani zobaczą postać młodego Spocka w formie migawek z przeszłości podczas drugiego odcinka. Nie jest to do końca to, czego wszyscy się spodziewali, przecież Wulkanin, według kanonu, powinien służyć na Enterprise jako oficer. Frakes zdradził również, że w tym samym odcinku będziemy mogli zobaczyć nową inkarnację kapitana Pike'a, którego zagra Anson Mount. Fani wciąż mocno zaciskają kciuki, wierząc, że zobaczą dorosłego Spocka w serialu.

Star Trek: Discovery, sezon 2, CBS All Access, Jonathan Frakes, William T. Riker
Jonathan Frakes

„Star Trek: Discovery” wprowadziło do kanonu postać Michael Burnham, siostry Spocka, rozpoczynając dyskusję na temat jej nieobecności w TOS (The Original Series). Do tej pory widzowie mogli zobaczyć jej relację z Sarekiem, jej przybranym ojcem, ale także biologicznym ojcem Spocka. Czy drugi sezon da fanom szansę na spojrzenie na związek Burhnam z przybranym bratem w formie innej niż tylko flashbacki?

Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczęły się 17 kwietnia, a przewidywana data premiery to rok 2019.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Star Trek: Discovery

Fabuła serialu umiejscowiona jest dziesięć lat przed wydarzeniami z oryginalnego „Star Treka”. Wybucha wojna między Zjednoczoną Federacją Planet a Imperium Klingońskim. …


Aktualności
Recenzje