Aktualności

Stacja AMC przygotowała nie lada okazję dla wszystkich fanów nadnaturalnych zjawisk i doskonałego humoru.

„Stan Againts Evil” pokazuje historię pewnego sennego miasteczka, które przypomina wiele gdzieś w Stanach Zjednoczonych. Były szeryf spędza czas na rozdrapywaniu starych ran, byciu zgryźliwym tetrykiem i rozpamiętywaniu jak to został siłą zmuszony do rezygnacji z pracy, będącej jego głównym celem w życiu. Jego ówczesna zastępczyni – silna i nieustępliwa Evie, teraz już jako szeryf, musi prosić byłego szefa o pomoc. W miasteczku pojawiają się istoty nie z tego świata, siejąc terror i strach wśród wszystkich mieszkańców. Dwójka nieprzepadających za sobą stróżów prawa musi odłożyć na bok dawne waśnie i stanąć ramię w ramię w obronie przyjaciół i sąsiadów.

Stan Againts Evil, AMC, sezon 2, sezon 1, premiera, maraton
Plakat promujący maraton z serialem „Stan Againts Evil”
 

Serial poza oczywistą grozą oferuje widzom również dużą dawkę humoru, często wyjątkowo czarnego. Stacja AMC postanowiła w dosyć nietypowy sposób zaprezentować swoim odbiorcom premierowe dwa sezony serialu. Pierwszy, liczący osiem odcinków, zostanie wyświetlony w całości 16 lutego od godziny 21. Drugi zaś tydzień później, czyli 23 lutego, także od godziny 21. Jesteście gotowi na maraton strachu i śmiechu?

Źródło: AMC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stan Against Evil

Były szeryf Stanley Miller łączy siły ze swoim następcą, Evie Barretem, w celu zwalczenia demonów nawiedzających miasteczko New Hampshire.