Aktualności

Stacja NBC zdecydowała się nie przedłużać takich produkcji jak „Rise” czy „Taken”.

Z kolejnymi sezonami nie powrócą już:

„Great News” – sitcom opowiadał o relacjach Katie z jej matką, Carol. Pewnego dnia Carol zaczęła pracę w redakcji programu informacyjnego, gdzie Katie była producentem. Przyczyna kasacji była niska oglądalność. Mówi się, że był to jednej z najgorzej ocenianych programów telewizyjnych.

„Rise” – akcja skupia się na losach amerykańskiego nauczyciela, Lou Mazzuchelliego, który obejmuje pieczę nad szkolnym teatrem i odmienia życie uczniów. W serialu poruszane są takie tematy jak homoseksualizm, choroba, akceptacja czy alkoholizm. Kasacja nastąpiła prawdopodobnie ze względu na niską oglądalność.

Kadr z serialu „Taken”
 

„Taken” – fabuła opowiada o Bryanie Milsie, który po brutalnej śmierci siostry zostaje zatrudniony przez CIA. Mężczyzna poznał niebezpieczne metody walki z przestępcami. Postanowił poświęcić się pracy, aby tragedie takie jak jego zdarzały się jak najrzadziej. Powodem kasacji była bardzo niska oglądalność.

„The Brave”  Michael Dalton to dowódca grupy operacyjnej ISA. Jego życie składa się z nieustającego stresu, ryzyka, ale również poczucia robienia rzeczy szlachetnych, w imię idei. Misje wojenne, w których brał udział razem z grupą, kosztowały go więcej, niż mógłby się spodziewać. Powodem kasacji była prawdopodobnie niewystarczająca oglądalność.

Źrodło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Rise

Serial skupia się na losach amerykańskiego nauczyciela Lou Mazzuchelliego, którego przybycie do szkoły odmienia życie uczniów.


Taken

Bryan Milse po brutalnej śmierci siostry zostaje zatrudniony przez CIA. Mężczyzna poznaje niebezpieczne metody walki z przestępcami. Postanawia poświęcić się pracy …


The Brave

Michael Dalton jest dowódcą grupy operacyjnej ISA. Jego życie składa się z nieustającego stresu, ryzyka, ale również poczucia czynienia rzeczy szlachetnych, w imię …