Aktualności

Stacja Fox opublikowała pierwsze zwiastuny swoich najnowszych seriali. Zapraszamy do oglądania.

„Prodigal Son” ma przedstawić nowe podejście do serialu kryminalnego z prowokującym i oburzającym bohaterem. W serialu wystąpi Tom Payne („The Walking Dead”). Wcieli się on w syna skazanego seryjnego zabójcy, który przez całe życie polował na morderców.

„Not Just Me” to opowieść o niezwykłej rodzinie, dotykająca takich problemów jak tożsamość i relacje międzyludzkie. Zwracają również uwagę na to, co to znaczy być rodziną. Kiedy ojciec ujawnia, że jako lekarz płodności użył własnego nasienia, aby począć setki dzieci, życie jego jedynego potomka wywraca się do góry nogami. Główna bohaterka będzie się starała stworzyć więź z nowo poznanymi siostrami.

Bless the Harts” będzie animacją, która opowie o grupce biednych ludzi, którzy mimo braku pieniędzy mają coś innego – przyjaciół i rodzinę. 

„Deputy” będzie współczesnym dramatem powiązanym z duchem klasycznego westernu. Kiedy szeryf hrabstwa Los Angeles umiera, tajemna zasada powstała w czasach Dzikiego Zachodzu sprawia, że pracę zaczyna nieprawdopodobny człowiek. 

„Filthy Rich” będzie gotyckim dramatem rodzinnym dotyczącym bogactwa, władzy oraz religii. Pewnego dnia partiarcha niezwykle zamożnej rodziny z Południa, znanej z tworzenia niezwykle udanej chrześcijańskiej telewizji, ginie w katastrofie lotniczej. Jego żona i rodzina są oszołomieni tym, że spłodził trójkę nieślubnych dzieci. Mogą one zagrażać ich spadkowi.

„neXt’’ to oparty na faktach thriller, który skupi się na pojawieniu śmiercionośnej, nieuczciwej sztucznej inteligencji. W roli głównej wystąpi John Slattery („Mad Men"). Wcieli się on w rolę pioniera w Dolinie Krzemowej. Odkryje, że jedna z jego właśnych kreacji – potężna A.I.- może mieć wpływ na globalną katastrofę i połączyć się z agentem cyberprzestępczym, aby walczyć z czarnym charakterem. 

„Outmatched” to rodzinna komedia skupiająca się na parze z klasy robotniczej w Atlantic City. Próbije ona wychować czwórkę dzieci, z których trójka jest genialna.

 

Źródło: tvline.com/Fox

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.