Aktualności

Stacja FX ogłosiła, że wyprodukuje spin-off serialu „Sons of Anarchy”. Produkcja nosić będzie nazwę „Mayans MC”. Wiadomość została ogłoszona kilka miesięcy po tym, jak odcinek pilotażowy nowej serii został skasowany z powodu „problemów z kreatywnością".

„Sons of Anarchy” to amerykański serial sensacyjny nadawany przez stację FX. Zadebiutował na antenie 3 września 2008 roku. Opowiada o gangu motocyklistów z Kalifornii, który stara się chronić kalifornijskie miasteczko Charming przed dilerami narkotykowymi i wielkimi deweloperami. W serialu przewijał się także wątek meksykańskiego gangu – początkowo wrogów głównych bohaterów; z czasem stali się oni jednak partnerami biznesowymi. Właśnie o nich będzie „Mayans MC”.

                     

Pierwszy sezon nowej produkcji FX będzie liczył 10 odcinków. Przy jego produkcji obecni będą na pewno Norberto Barba, reżyser nowego pilota oraz Kurt Sutter, pomysłodawca oryginalnej serii. Fabuła będzie rozgrywać się po finale „Sons of...” i skupi się na postaci EZ-a Reyesa, który dopiero co wyszedł z więzienia. Niegdyś wschodząca gwiazda gangsterskiego półświatka, musi na nowo zjednać sobie szacunek kompanów i pokazać, że jest godzien stania na czele motocyklowego gangu. W rolach głównych JD Pardo („Z Nation”) oraz Edward Olmos („Battlestar Galactica”).

Data wejścia nowej produkcji na ekrany nie jest jeszcze znana, choć spekuluje się, że do świata meksykańskiego gangu zawitamy jeszcze w 2018 roku.

Źródło: FX

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sons of Anarchy

Tytułowi „Synowie Anarchii” to mężczyźni należący do gangu motocyklowego. Pomimo niestabilnego i dryfującego na granicy prawa życia pragną uchronić swoje miasto …