Aktualności

Jesteście ciekawi kolejnych osób, które pojawią się w spin-offie „Riverdale” zatytułowanym „Katy Keene”?

Jonny Beauchamp, znany m.in. z produkcji „Penny Dreadful”, oraz Julia Chan, gwiazda serialu „Saving Hope”, dostali role w nowej produkcji stacji The CW. 

„Katy Keen” opowie historię czterech kultowych postaci znanych z komiksów Archie Comics, w tym o legendzie mody, Katy Keen, oraz piosenkarce i autorce tekstów, Josie McCoy. Wszystkie postacie będą piąć się po szczeblach wymarzonych karier, próbując zdobyć swoje pięć minut sławy.

Jonny Beauchamp, Riverdale, spin-off, Katy Keen, obsada
Jonny Beauchamp

Jonny wcieli się w postać Jorgego „Gingera” Lopeza. W ciągu dnia Jorge pracuje w rodzinnym sklepiku, w nocy występuje pod pseudonimem Ginger w lokalnym klubie. Chłopak zawsze marzył o występach na Broadwayu, jednak teraz jego celem jest wzniesienie swojej kariery na wyższy poziom.

Julia Chan, spin-off, Riverdale, serial, The CW, obsada, Katy Keen
Julia Chan

Julia zagra Pepper Smith, dziewczynę która jest w centrum wszystkich trendów modowych. Mimo iż jej życie jest niesamowite i wypełnione imprezami, marzy o otwarciu własnej wersji fabryki Andy’ego Warhola. Nikt jednak nie wie, skąd bierze pieniądze na wszystkie swoje zachcianki, i czy rzeczywiście posiada jakiś majątek.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …