Aktualności

Twórcy planowanego przez stację NBC serialu na podstawie „Bad Boys 2”, o którym już wcześniej wspominaliśmy, znaleźli kolejną aktorkę. Jessica Alba, znana głównie z występów filmowych, dołączyła do produkcji.

Serial skupi się na postaci agentki specjalnej, Syd Burnett, w którą ponownie wcieli się Gabrielle Union, występująca w tej roli w filmie. Jej partnerką zostanie Nancy McKenna, grana przez Jessicę Albę („Dark Angel”). Będzie to pracująca matka, patrząca z pewną nutą zazdrości na wolność Syd. Nancy dołączyła do armii zaraz po szkole średniej i spędziła większość ostatnich lat na misjach w Iraku i Afganistanie. Kobiety nie były dopuszczone do walki, więc wstąpiła w szeregi żandarmerii wojskowej, by być bliżej akcji. Obecnie pracuje jako detektyw, wychowując wraz z mężem dwójkę pasierbów. Nancy i Syd będą różniły się trybem życia i podejściem do wielu spraw, ale obydwie wykażą się umiejętnościami w postawionych przed nimi zadaniach.

Jessica Alba, Dark Angel, Bad Boys 2, Syd Burnett
Kadr z serialu „Dark Angel”

 

W serialu poza Albą i Union zobaczymy Ernie’ego Hudsona („Oz”), Zacha Gilforda („The Family”) i Duane’a Martina („All of Us”). Za scenariusz pilotażowego odcinka odpowiadają Brandon Margolis i Brandon Sonnier („The Blacklist”), a jego reżyserią zajmie się Anton Cropper („Monk”, „Suits”).

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności