Aktualności

Jeszcze więcej „American Horror Story”? Gdyby 10 sezonów horrorowej antologii to było dla was za mało, to Ryan Murphy przychodzi z pomocą – rozszerzy on to uniwersum o kolejny serial.

Choć produkcja 10. sezonu została wstrzymana ze względu na pandemię koronawirusa, a na nowe odcinki przyjdzie nam poczekać prawdopodobnie jeszcze rok, to Ryan Murphy nie zwalnia tempa i już myśli nad kolejnym serialowym projektem. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie podzielił się wiadomością, że planuje stworzyć spin-off „American Horror Story” o tytule „American Horror Stories”. Produkcja miałaby składać się z godzinnych odcinków i również powstałaby we współpracy ze stacją FX, podobnie jak poprzednie projekty Murphy’ego przygotowywane dla telewizji.

Jak zdradził twórca, informacją o nowym serialu podzielił się z obsadą horrorowej antologii podczas spotkania na Zoomie, gdzie „wspominali dobre czasy, rozmawiali o spin-offie [...], o tym, kiedy zaczną nagrywać nowe odcinki głównego serialu, a także... inne rzeczy.” Można więc podejrzewać, że w nadchodzących miesiącach usłyszymy więcej o tym kolejnym projekcie Murphy’ego. 

American Horror Story, FX
Kadr z ósmego sezonu „American Horror Story” 

W 10. sezonie „American Horror Story” powrócić ma m.in. Evan Peters oraz Sarah Paulson, a w obsadzie dodatkowo znaleźli się Macaulay Culkin („Home Alone”), Kathy Bates („Misery”), Billie Lourd („Booksmart”) i Angelica Ross („Pose”). Szczegóły dotyczące fabuły wciąż nie zostały ujawnione. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …


Aktualności