Aktualności

Netflix ogłosił, że pracuje nad serialem o „Space Force”, którego producentami zostali Steve Carell i Greg Daniels, obydwaj znani z „The Office”.

Sukces amerykańskiej wersji serialu „The Office” jest niezaprzeczalny, a sama produkcja dawno już wyszła poza branżę telewizyjnej rozrywki i stała się częścią popkultury, głównie internetowej. Za serialem stał Greg Daniels, który aktualnie pracuje nad projektem dla Netflixa „Space Force”. W projekt zaangażowany jest także Steve Carell, gwiazda serialu „The Office”.

Kilka miesięcy temu prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, ogłosił, że nakazał stworzenie szóstej siły mającej w niedalekiej przyszłości wejść w skład armii. Polem walki tych jednostek będzie kosmos, a głównymi zadaniami ma być obrona satelitów i „wykonywanie innych zadań w przestrzeni”, jak głosi oficjalne pismo z Białego Domu. Daniels i Carell kują żelazo póki gorące i mają zamiar stworzyć opowieść o ludziach, którzy będą odpowiedzialni za utworzenie sił kosmicznych, a sam Carell ma zagrać w serialu. Całość ma mieć charakter komediowy i podobnie jak „The Office” będzie działa się w ogólnie pojętej przestrzeni biurowej. Nie podano daty premiery.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.