Aktualności

Jak wyglądałoby „The Office” w kosmosie? Bardzo możliwe, że właśnie tak, jak „Space Force”, w którym to Steve Carell znów będzie zarządzał ekscentryczną grupę pracowników, tylko że... w przestrzeni pozaziemskiej.

Fabuła została zainspirowana nie tak dawnym pomysłem prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, który wysunął propozycję utworzenia Wojskowych Sił Kosmicznych (czyli właśnie tytułowych Space Force). W serialu zobaczymy historię grupy śmiałków, która ma za zadanie „chronić Ziemię przed atakiem satelit i wykonywać inne kosmiczne zadania… czy coś w tym rodzaju”. Ich cel to postawienie nogi na Księżycu do 2024 roku, jednak nie będzie to tak proste zadanie, bowiem załoga to zbiór prawdziwych indywidualistów i ekscentryków. 

Do obsady „Space Force”, w której znaleźli się m.in. Steve Carell („The Office”), John Malkovich („RED”, „The New Pope”), Ben Schwartz („Parks and Recreation”), Diana Silvers („Booksmart”) i Tawny Newsome („Brockmire”), dołączyła Lisa Kudrow („Friends”), która wcieli się w żonę kapitana (którego gra Carell), Maggie Naird. Maggie przez wiele lat ograniczała swoją karierę na rzecz pracy męża, jednak teraz, kiedy przyjmuje on propozycję nowej posady, kobieta postanawia obrać zupełnie inny kierunek w życiu. 

Już na udostępnionych zdjęciach promocyjnych widać, że wśród pracowników będzie co najmniej ciekawie, a przy tym zabawnie i absurdalnie.

Space Force, Netflix

Space Force, Netflix

Space Force, Netflix

Space Force, Netflix

Space Force, Netflix

Space Force Netflic

Space Force, Netflix

Space Force, Netflix

Space Force, Netflix

Space Force, Netflix

Showrunnerami, scenarzystami i producentami serialu są Greg Daniels i Steve Carell, którzy wcześniej mieli okazję pracować razem przy „The Office”. Paul King („Paddington”) wyreżyseruje dwa odcniki, w tym pilot produkcji.

Premiera „Space Force” już 29 maja na platformie Netflix. 

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności