Aktualności

Dwie popularne historie z Wattpada – „She's With Me” oraz „The Last She”, doczekają się seriali na ich podstawie.

„She’s With Me” to jedna z najpopularniejszych historii na stronie Wattpad, gdzie ludzie mogą umieszczać swoje autorskie powieści czy opowiadania. Zdobyła aż 140 milionów odsłon na całym świecie. Opowieść została wydana 7 stycznia, pojawiając się w top 50 kategorii „Dla nastolatków i młodzieży” na Amazonie. „The Last She” to science fiction z ponad dwunastoma milionami odsłon na Wattpadzie.

Fabuła „She’s With Me” skupia się na Amelii Collins, która próbuje przetrwać w nowej szkole. To trudne, a na domiar złego główną bohaterkę obejmuje program ochrony świadków. Przetrwanie jest dla niej sprawą życia lub śmierci. Amelia wie, że nie może ryzykować, zaś każdy błąd może być jej ostatnim, zatem musi zachować ostrożność. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje najmniej popularnego chłopaka w całej szkole, Aidena Parkera.

She's With Me, Wattpad, Jessica Cunsolo

„The Last She” opowiada historię niszczycielskiej plagi, przez którą na świecie nie ma już żadnej kobiety – z wyjątkiem jednej. Po trzech latach samotnego życia Ara musi opuścić swój domek w górach i wrócić do zniszczonego świata. Musi tam odnaleźć wskazówki, które według jej ojca mogą być kluczem do ocalenia ludzkości. 

The Last She, Wattpad, H.J. Nelson

Jednym z dowodów na sukces opowieści z Wattpada na wielkim ekranie jest „After”, które doczekało się filmu. Był to jeden z najlepiej sprzedających się filmów 2019 roku, zarobił 70 milionów dolarów przy początkowym budżecie w kwocie 14 milionów dolarów. Produkcja zdobyła między innymi nagrodę People’s Choice Award w kategorii najlepszy film dramatyczny. 

Data premiery obu produkcji nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.