Aktualności

Jak dowiedział się jeden z portali, stacja TNT nie będzie dłużej współpracować z Joshem Friedmanem. W związku z tym nadchodząca premiera „Snowpiercer” doczeka się zmiany showrunnera.

Portal Variety poinformował niedawno, że drogi TNT oraz scenarzysty i producenta Josha Friedmana rozeszły się. Friedman („Terminator: The Sarah Connor Chronicles”) pracował ostatnio przy jednej z ciekawiej zapowiadających się produkcji stacji – „Snowpiercer”. 

Tym samym serial, będący remakiem filmu pod tym samym tytułem, znalazł się bez showrunnera. Oprócz zadań producenta wykonawczego Friedman odpowiedzialny był za stworzenie scenariusza pierwszego odcinka „Snowpiercer”. Jak podaje dalej Variety, powodem jego odejścia były różnice, jakie wystąpiły między wizją TNT, a jego planami na serial.

Snowpiercer, TNT, Friedman
Kadr z filmowej wersji „Snowpiercer” (2013)
 

„Snowpiercer” zabierze nas do świata, w którym ogromny spadek temperatur na Ziemi doprowadził do wymarcia wielu gatunków roślin i zwierząt. Akcja skupi się na losach grupy pasażerów pociągu Snowpiercer, który napędzany silnikiem działającym na zasadzie perpetuum mobile, podróżuje dookoła globu.

W obsadzie serialu, który zadebiutuje już w 2018 roku, znaleźli się między innymi: Jennifer Connelly („Requiem for a Dream”), Daveed Diggs („Unbreakable Kimmy Schmidt”), Mickey Sumner („CBGB”) czy Susan Park („Fargo”).

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności