Aktualności

W zeszłym roku kanał FX poinformował o przedłużeniu „Snowfall” o kolejny, drugi sezon (w Polsce serial emitowany jest od 4 stycznia 2018 roku przez Canal+). Znamy już datę premiery pierwszego odcinka, a dodatkowo w sieci pojawił się krótki zwiastun serialu.

South Central w Los Angeles, rok 1983. Franklin, czarnoskóry nastolatek, nie jest złym dzieciakiem. Jest bystry i musi sobie radzić. Potrzebuje pieniędzy, a zatem pracuje w sklepie oraz sprzedaje marihuanę dla swojego wujka. Dość szybko otrzymuje szansę, by zająć się nieco bardziej intratnym biznesem – handlem kokainą. 

W Stanach Zjednoczonych drugi sezon „Snowfall” pojawi się 19 lipca 2018 roku. FX Networks udostępnił pierwszy zwiastun promujący nadchodzącą serię.

Sezon drugi dalej skupia się na świecie dzieciaków, którego część stanowi handel narkotykami. Tym razem, kiedy wkraczamy w 1984 rok, wszyscy bohaterowie pracują nad swoimi ostatecznymi celami: pieniędzmi, władzą i wpływami.

Twórcami „Snowfall” są John Singleton, Eric Amadio i Dave Andron. Damson Idris, brytyjski debiutant, wystąpił w głównej roli Franklina Sainta, młodego ulicznego przedsiębiorcy, który pragnie władzy. Urodzony i wychowany na ulicach South Central chłopak jest zdeterminowany, aby polepszyć swój status za pomocą wszelkich dostępnych środków.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Snowfall

Fabuła osadzona jest w latach 80. XX wieku w Los Angeles, gdzie panuje narkotykowa epidemia. Wywodzący się z biednej rodziny, czarnoskóry Franklin Saint rozpoczyna …