Aktualności

Amazon skasował serial „Sneaky Pete” tuż po premierze trzeciego sezonu.

Produkcja opowiadająca o przebiegłym i dwulicowym oszuście polskiego pochodzenia, Mariusu Josipovicu, od samego początku nie mogła cieszyć się stabilna sytuacją. Serial zdobył ogromne uznanie po swoim pierwszym sezonie, ale problemy pojawiły się zupełnie gdzie indziej. „Sneaky Pete” pierwotnie został stworzony przez stację CBS, która wyprodukowała odcinek pilotażowy. Nie zdecydowano się jednak na dalszą produkcję, z czego skorzystał Amazon, wykupując prawa do serialu. Każdy sezon miał innego showrunnera, co mocno odbiło się na jakości całej opowieści.

Sneaky Pete, Amazon, sezon 2, sezon 3, kasacja, anulowanie
Kadr z drugiego sezonu serialu „Sneaky Pete”

Zaledwie miesiąc po premierze trzeciego sezonu Amazon zdecydował się zakończyć produkcję, nie podając żadnego powodu. Wspomniane wyżej problemy mogą być wskazówką, ale jest jeszcze druga strona medalu. Twórcy „Sneaky Pete” w ciagu trzech serii zdołali dosyć dobrze domknąć większość wątków, ostatecznie rozprawiając się z jednym z najistotniejszych, właśnie w serii trzeciej. Prawda kryjąca się za decyzja o kasacji pozostaje wciąż ukryta.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sneaky Pete

Po odbyciu swojego wyroku, Marius Josipovic w końcu wychodzi na wolność. Dla bezpieczeństwa przybiera jednak tożsamość swojego kolegi z celi, Petersa Murphy'ego, …


Recenzje