Aktualności

Najpierw twórcy rzucili światło na wydarzenia w przyszłości, które okazały się być jedynie snem. Potem, w „Fear The Walking Dead”, zaserwowali prawdziwy przeskok. Okazuje się, że to nie koniec.

Jak donosi The Hollywood Reporter, nowa showrunnerka, Angela Kang, potwierdziła, że fabuła serialu przesunie się trochę w czasie.

W tym sezonie bawimy się czasem, więc przeskoczymy w historii do przodu. Pracujemy nad tym, by ta seria wniosła powiew świeżości.  (…) Skupiam się także na relacjach głównych bohaterów, ale nie pomijam innych postaci regularnych.

Ponadto Kang zapewnia, że sporo czasu poświęci kobietom:

Zobaczymy mnóstwo świetnych historii z kobietami w roli głównej. Myślę, że fani Michonne, Carol czy Maggie znajdą w nich coś dla siebie.

Kadr z serialu „The Walking Dead”

Przypomnijmy, że dopiero ogłoszono także wielki powrót Shane’a (John Bernthal) w przynajmniej jednym odcinku „The Walking Dead”. Ponadto Andrew Lincoln, wcielający się w główną rolę, pożegna się z serialem. Odejdzie także Lauren Cohan (Maggie).

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Aktualności