Aktualności

Przebojowy serial od stacji E!, „The Royals”, powróci już na wiosnę, a fanom zaprezentowano krótki filmik promocyjny.

Historia przedstawiona w „The Royals” skupia się wokół fikcyjnej brytyjskiej rodziny królewskiej, żyjącej w obecnych czasach. Nie mamy tu jednak do czynienia z grzecznymi i ułożonymi postaciami, jakich można by się spodziewać. Pełno tu intryg, seksu i pieniędzy. Serial zbiera sporo słabych opinii, jednocześnie często wspominany jest jako następca „Gossip Girl” i „The O.C.”. Najnowszy filmik promocyjny zapowiada jeszcze więcej konfliktów rodzinnych, w których stawką są władza i niezależność:

W obsadzie występują między innymi Elizabeth Hurley („Austin Powers: International Man of Mystery”, „Bedazzled”), William Moseley (seria filmów „The Chronicles of Narnia”), Alexandra Park („The Deep End”), Tom Austen („Jo”) i Jake Maskall. Twórcą serialu jest Mark Schwahn („One Tree Hill”), który kilka dni temu został zwolniony przez stację w związku z oskarżeniami o molestowanie seksualne. Dalsze losy produkcji nie są jeszcze znane, nowy sezon ma zadebiutować w telewizji zgodnie z wcześniej ogłoszoną datą.

Premiera czwartego sezonu 11 marca.

Źródło: spoilertv.com / deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Royals

Tradycja i obowiązki są najważniejszymi elementami życia każdej królewskiej rodziny. By sprostać oczekiwaniom poddanych, potrzeba ogromnego samozaparcia oraz poświęcenia. …