Aktualności

Fala oskarżeń o molestowanie w zachodnim show-biznesie wydaje się wciąż nabierać sił. Od Harveya Weinsteina przez Kevina Spacey'ego po Louisa CK i Eda Westwicka – grono „predatorów” powiększa się z dnia na dzień. W środę dołączył do niego Mark Schwahn, scenarzysta serialu „The Royals”.

W środę Schwahn został odwołany z roli producenta wykonawczego serialu „The Royals”, po tym jak 18 członków ekipy jego poprzedniego projektu („One Tree Hill”) wystąpiło z pisemnym oskarżeniem opublikowanym na portalu Variety. To wystarczyło, aby podobnie postąpiła Alexandra Park, odtwórczyni roli księżniczki Eleanor – a wraz z nią 24 członków ekipy „The Royals”.

Elizabeth Hurley (serialowa królowa Helena Henstridge), która wystosowała w tej sprawie własne oświadczenie, twierdzi, że: 

Plan zdjęciowy był zawsze bardzo wesołym, miłym miejscem – pełnym śmiechu i zabawy. Mark zawsze był w samym centrum zamieszania, a mi wydawało się, że obsada i ekipa serialu bawili się najlepiej, gdy on reżyserował odcinek.

W swoim oświadczeniu aktorka mówi też, że nie była świadoma takiego zachowania ze strony Schwahna. 

Ekipa  „The Royals” skończyła właśnie zdjęcia do 4. sezonu; premiera zaplanowana jest na wiosnę 2018 roku. Nie wiadomo jednak, czy serial stacji E! doczeka się kontynuacji.

Źródło: variety.com, deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Royals

Tradycja i obowiązki są najważniejszymi elementami życia każdej królewskiej rodziny. By sprostać oczekiwaniom poddanych, potrzeba ogromnego samozaparcia oraz poświęcenia. …