1
Aktualności

Stacja CBS postanowiła wstrzymać emisję pierwszego sezonu sitcomu „Me, Myself and I”. Do tej pory na antenie ukazało się sześć z trzynastu odcinków. Resztę będziemy mogli obejrzeć „w późniejszym terminie”.

„Me, Myself and I” opowiada historię jednego człowieka, ale na różnych etapach jego życia. W 1991 roku 14-letni Alex przeprowadza się z mamą do Nowego Jorku, kiedy ta ponownie wychodzi za mąż. Obecnie, w 2017, 40-letni Alex czuje zmęczenie życiem osobistym i zawodowym. W 2042 roku 65-letni Alex nareszcie uświadamia sobie, że powinien porzucić pracę i skupić się na swojej pasji, by czuć się znów szczęśliwym. W tych kluczowych momentach, gdy przeszłość przeplata się z przyszłością i teraźniejszością, obserwujemy, jak Alex radzi sobie z życiem dzięki pomocy dużej dawki humoru, emocji i determinacji. Widocznie nie na tyle dużej, żeby serial mógł utrzymać się na antenie.

Produkcja po sześciu odcinkach nie zdobyła serc widzów i musi pożegnać się z miejscem w ramówce. Na jego miejsce wskakuje za to 2. sezon „Man with a Plan” z Mattem LeBlankiem w głównej roli.

Reszta 13-odcinkowego sezonu zostanie wyemitowana w późniejszym terminie. 

 

Źródło: variety.com/tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Maciej Stanisławski
    Maciej Stanisławski
    @Posith

    Szkoda, jedna z lepszych propozycji. Lekka, nieglupia , troche sentymentalna. Wielka szkoda

Powiązane

Seriale

Me, MYSELF & I

Alex Riley, bohater serialu, pokazany jest na trzech różnych etapach życia: jako nastolatek, mężczyzna w średnim wieku oraz emeryt. Jesteśmy świadkami jego pierwszych …


Man With A Plan

Pittsburgh. Gdy żona przedsiębiorcy Adama Burnsa wraca do pracy, zapracowany mężczyzna musi stawić czoła wychowaniu trójki swoich niesfornych dzieci.