Aktualności

Aktorka Joanne Whalley została obsadzona w roli siostry Maggie w kolejnym sezonie „Daredevila”. News zawiera SPOILERY z finału „The Defenders”!

Trzeci sezon przygód mściciela z Hell's Kitchen jest już od kilku miesięc  w trakcie produkcji, dzięki czemu fani mogą co jakiś czas cieszyć się nowymi informacjami z planu. Osoby bardziej obeznane ze światem przedstawionym w komiksach Marvela, doskonale znają postać siostry Maggie, która pojawi się w nadchodzącym sezonie. Zakonnica niejednokrotnie uratowała życie mściciela, kiedy ten był w opłakanym stanie fizycznym; mogliśmy zobaczyć ją już w finale „The Defenders".

Joanne Whalley, siostra Maggie, Daredevil, sezon 3, angaż, rola, Marvel
Joanne Whalley

Joanne Whalley ma przed sobą trudne zadanie. Według Marvela, siostra Maggie to:

Zakonnica z wyjątkowo silną wolą, mówiąca wprost, co myśli i bardzo dbająca o bezpieczeństwo Matta.

[SPOILER] Postać ma bardzo istotne znaczenie dla Daredevila, ponieważ siostra Maggie jest jego matką. W komiksach Daredevil przez długi czas nie był tego świadomy, a i sama zakonnica nie była skoro do wyjawienia tego sekretu. 

Nie wiadomo, czy twórcy postanowią rozwinąć wątek w taki sam sposób, jak w komiksach, a jeśli tak, to jak szybko postanowią ujawnić największą tajemnicę zakonnicy? Odpowiedzi na te pytania poznamy jeszcze w tym roku, podczas premiery sezonu trzeciego „Daredevila” – dokładna data nie jest jeszcze znana.

Źródło: screenrant.com / tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …


Aktualności