Aktualności

Aktor kojarzony ze słynnej roli Borata stał się główną gwiazdą nowego satyrycznego programu „Who Is America?”, którego premiera już w tę niedzielę.

„Who Is America?” to nowa seria stacji Showtime, zapowiadana w ostatnim czasie serią tajemnicznych filmików. Dopiero dzisiaj ujawniono oficjalnie, że zaangażowany w projekt będzie sam Sacha Baron Cohen („Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan”, „Brüno”). Aktor również przyłączył się do promowania serii, dodając w mediach społecznościowych filmik z podpisem „Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby Sacha Baron Cohen filmował w ukryciu i w przebraniu nowy program od roku”. Produkcja przedstawi, od niesławnych po nieznane, osobistości ze świata polityki i kultury Ameryki. Całość składać się będzie z siedmiu półgodzinnych odcinków, prowadzonych prawdopodobnie w formie wywiadów. Najnowsza zapowiedź prezentuje się następująco:

Szef stacji Showtime, David Nevins, wypowiedział się na temat udziału komika w oświadczeniu:

Sacha jest geniuszem komedii, potrafiącym zaskakiwać widzów swoją śmiałością, odwagą oraz pomysłowością. To jeden z największych prowokatorów naszych czasów i to nie w celu zrobienia kawału. Za jego działaniami stoi chęć znalezienia prawdy o ludziach, miejscach i polityce. Nikt nie potrafi tak niemieszać jak Sacha Baron Cohen i oglądanie reakcji na „Who Is America?” na pewno będzie fascynujące.

Premiera pierwszego odcinka, z udziałem wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych, Dicka Cheneya, już 15 lipca. W Polsce produkcję będzie można obejrzeć na platformie HBO GO już w niedzielę o godzinie 6.00 rano. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się w poniedziałki. Emisja na antenie HBO3 planowana jest od 7 września.

Źródło: tvline.com / materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.