Aktualności

Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu „The Witcher”, produkowanego dla platformy Netflix, podała na swoim oficjalnym koncie na Twitterze kilka szczegółów na temat postępów w pracy nad produkcją.

W niedawno opublikowanym tweecie możemy przeczytać:

Pojawia się tak wiele pytań na temat „The Witcher”, więc powiem tak: w realiach telewizyjnych jest jeszcze bardzo wcześnie. Jeszcze długa droga do castingu, lokalizacji i stworzenia świata. Na chwilę obecną jestem ja, książki, wspaniali i mądrzy pomocnicy oraz mój ukochany komputer. Robimy to.

 

 

Możemy się spodziewać, że na Twitterze showrunnerki co jakiś czas będą pojawiały się kolejne szczegóły dotyczące serialu. Wszyscy mamy jeszcze w pamięci jej niedawny tweet, w którym najwyraźniej przez przypadek znalazło się potencjalne logo produkcji. Zdjęcie szybko zniknęło z konta, jednak w internecie nic nie ginie:

 

Na chwilę obecną nie znamy daty premiery; na netflixową wersję losów Geralta z Rivii będziemy musieli jeszcze poczekać. Hissrich obiecała jednak, że będzie co jakiś czas podsycać ciekawość wszystkich zainteresowanych. 

Żródło: Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale