Aktualności

Kolejna pozycja platformy Disney+, po potwierdzonym już serialu o Lokim, zyskuje coraz wyraźniejsze kształty. Wiadomo już, kto zajmie się nadzorowaniem serialu i nie jest to osoba, której obca jest praca przy produkcjach Marvela.

Nie są jeszcze znane szczegóły serialu „The Vision and Scarlet Witch”, który zadebiutuje na powstającej platformie Disney+. Paul Bettany i Elizabeth Olsen mają powrócić do swoich ról z filmów ze stajni Marvela. Tymczasem za scenariusz pierwszego odcinka oraz produkcję odpowie Jac Schaeffer („Captain Marvel”, „Black Widow”), pełniąca również rolę showrunnerki serialu.

scarlet witch, vision, serial, disney+
Kadr z filmu „Avengers: Infinity War”

Platforma Disney+ ma rozpocząć działanie już w tym roku. Nie wiadomo jeszcze czy jej oferta będzie dostępna na całym świecie, ale obecność polskiego języka na stronie zapowiadającej sugeruje, że tak się stanie. Na tę chwilę wśród seriali Marvela, których spodziewać się będzie można na platformie znajduje się produkcja o Lokim, wspominany serial o Scarlet Witch oraz Visionie, a także duet Falcona i Zimowego Żołnierza. Fani skasowanych seriali Netflixa – „Daredevil”, „Iron Fist” i „Luke Cage” wciąż mają nadzieję, że platforma da im szansę na oglądanie dalszych przygód tytułowych postaci, szczególnie świetnie ocenianego „Daredevila”.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

AktualnościSerial o Lokim oficjalnie potwierdzony?

Prezes oraz dyrektor generalny Walt Disney Company, Bob Iger, potwierdził, że serial powstanie oraz że zobaczymy w nim filmowego Lokiego granego przez Toma Hiddlestona.  …