Aktualności

Showmax przedstawił szczegóły dotyczące nowości serialowych, które będą dostępne w styczniu na platformie. Wśród nich znalazły się premiery oraz kilka kontynuacji.

„Botoks”

Kadr z filmu „Botoks”, 2017

 

Nowy rok Showmax postanowił przywitać wyjątkowo hucznie, ogłaszając datę premiery serialu na podstawie filmu Patryka Vegi „Botoks”. Film odniósł bardzo duży sukces w polskich kinach, jednak decyzja o stworzeniu wieloodcinkowej historii opartej na fabule filmowej (o czym poinformowano już w maju) była sporym zaskoczeniem. Poza datą premiery: 31 stycznia 2018 roku, wiemy na chwilę obecną, że pierwszy sezon składać się będzie z sześciu odcinków, udostępnianych co tydzień.

 

„Ripper Street”

Kryminalne zagadki osadzone w nie tak odległej epoce oraz legendarne miejsce, w którym grasował Kuba Rozpruwacz to świetne połączenie. Porządku w dzielnicy White Chapel pilnuje detektyw inspektor Edmund Reid, okryty złą sławą, pozwoliwszy uciec Rozpruwaczowi. Reid wraz z grupą swoich oficerów boryka się każdego dnia z nowymi problemami, nie mniej angażującymi niż słynny morderca. Serial zyskał całkiem spore grono oddanych fanów i doczeka się premiery kolejnego sezonu na Showmaxie jeszcze w tym miesiącu.

 

„Blok Ekipa” i „Kapitan Bomba”

Legendarne kreskówki stworzone z bardzo dużym dystansem i przymrużeniem oka już niedługo będzie można obejrzeć w całości na Showmaxie. Przygody mało rozgarniętych przyjaciół z blokowiska oraz ich codzienne problemy przedstawione w krzywym zwierciadle pokochały miliony widzów. Nie inaczej jest w przypadku największego bohatera naszej galaktyki, czyli Kapitana Bomby. Jego codzienną walkę ze złymi kosmitami będzie można obejrzeć w całości – na platformie zostaną udostępnione wszystkie odcinki.

 

Ponadto na platformie zagoszczą:

„Saturday Night Live Polska” – w każdą sobotę nowy odcinek;

„Runaways” – w każda środę nowy odcinek;

„Agents of S.H.I.E.L.D.” – w każdą niedzielę nowy odcinek;

„Lucky Man” –  drugi sezon.

Źródło: Showmax

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności