Aktualności

Jeśli zastanawialiście się nad obejrzeniem najnowszego serialu Patryka Vegi, „Kobiet mafii”, to od dziś macie taką możliwość. Pierwszy odcinek jest już dostępny i to nie tylko na platformie Showmax.

„Kobiety mafii” to 6-odcinkowa produkcja, poszerzająca historię znaną z najnowszego filmu Patryka Vegi. Opowieść skupia się na bezwględnych kobietach, które nie boją się podejmować wszelkiego ryzyka. Prawie każdy wątek poruszony w filmie został rozbudowany, pojawiają się również nowe postacie.

Showmax zdecydował się na nową formę promocji swojej produkcji, ponieważ pilotażowy odcinek „Kobiet mafii” pojawił się na ich oficjalnym kanale na YouTube.

W serialu występują aktorzy z filmowej wersji: Agnieszka Dygant („Niania”), Olga Bołądź („Służby specjalne”), Katarzyna Warnke („Botoks”), Sebastian Fabijański („Belfer”), Bogusław Linda („Pitbull. Nowe porządki”), Aleksandra Popławska („Wataha”), Piotr Stramowski („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”) oraz Julia Wieniawa-Narkiewicz.

Dalsze odcinki do obejrzenia na razie tylko na platformie Showmax, premiera piątego epizodu już 27 czerwca; finał będzie dostępny tydzień później.

Źródło: Showmax

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności


Artykuły