Aktualności

Shondaland do spółki ze streamingowym gigantem nabył prawa do artykułu Jessiki Pressler, który ukazał się w „The New York Magazine”. Shonda Rhimes ma stworzyć serial na jego podstawie – swój pierwszy duży projekt w ramach współpracy z Netflixem. Co z tego wyniknie?

Shonda Rhimes to amerykańska scenarzystka, producentka filmowa oraz reżyserka. Może się pochwalić aktywnością od 1995 roku; stworzyła popularne seriale telewizyjne, m.in. „How to Get Away with Murder” i „Grey’s Anatomy”, a jej kariera coraz bardziej nabiera rozpędu. 

Historia Anny Delvey, 20-latki udającej, że jest milionerką zbierającą pieniądze na nowe „dynamiczne centrum sztuk wizualnych” i nakłaniającej liczne osoby i instytucje finansowe, by finansowały jej wystawny styl życia, zachwyciła czytelników „The New York Magazine” na całym świecie. Artykuł pojawił się 28 maja 2018 roku i zyskał ogromną sławę. Anna obecnie odbywa karę w więzieniu Rikers Island w Nowym Jorku. Netflix we współpracy z Shondą Rhimes postanowił zrealizować serialowy projekt bazujący na artykule (artykuł znajdziesz tutaj): „How Anna Delvey Tricked New York’s Party People”. 

Shonda Rhimes, Netflix, Shondaland, seriale Shondy, Annd Delvey, article, The New York Magazine
Shonda Rhimes

Shonda nie zamierza porzucać trwających projektów od ABC, więc fani takich seriali jak „Grey’s Anatomy”, „For the People”, „Station 19”, czy „How to Get Away with Murder” mogą spać spokojnie.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.