Aktualności

Jeszcze w tym roku na Netflixie zadebiutuje reboot animacji z 1985 roku. Projekt ogłoszono w grudniu, a już teraz można podziwiać pierwsze zdjęcia i zapowiedź produkcji. Jak bardzie zmieniła się znana księżniczka na potrzeby nowej wersji?

„She-Ra and the Princesses of Power” będzie rebootem serialu z 1985 roku, o podobnym tytule – „She-Ra: Princess of Power”. Podobnie jak w starej wersji opowie historię Adory, która została porwana jako dziecko przez okrutną Hordę i tam też się wychowała, nie znając prawdy o swoim pochodzeniu. Dzięki magicznemu mieczowi może ona zmienić się w wojowniczkę She-Rę i stawić czoła złu. Showrunnerką nadchodzącej animacji została Noelle Stevenson („Wander Over Yonder”), autorka komiksu „Nimona”.

Zdjęcia udostępnione przez portal Entertainment Weekly prezentują się następująco:

She-Ra, Netflix, animacja

She-Ra, Netflix, animacja

She-Ra, Netflix, animacja

W obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Aimee Carrero („Elena Of Avalor”), Jordan Fisher („Grease Live!”), Marcus Scribner („black-ish”), Lorraine Toussaint („Orange Is The New Black”), Sandra Oh („Grey's Anatomy”), Karen Fukuhara („Suicide Squad”), AJ Michalka („The Goldbergs”), Reshma Shetty („Royal Pains”), Keston John („The Good Place”).

Premiera animacji 16 listopada na Netflixie.

[AKTUALIZACJA – 10.09.2018r.]

Pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu, którą można obejrzeć poniżej:

Źródło: ew.com / Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane