Aktualności

UWAGA NA SPOILERY! Aktorka Patricia Clarkson poznała wielki sekret bohaterki, którą odgrywa w serialu „Sharp Objects”. Co ukrywa Adora Crellin?

Adora Crellin nade wszystko ceni sobie przyzwoitość i dobre wychowanie. W przedostatnim odcinku sezonu „Sharp Objects” Camille (Amy Adams) – córka Adory – odkryła prawdę o swojej matce, która dręczyła ją od śmierci młodszej siostry w dzieciństwie. Adora cierpi na zespół Munchausena – celowo udaje chorobę. Dowody dostarczone przez detektywa Richarda, udowodniły Camille chorobę matki oraz ukazały straszliwą prawdę – to właśnie ona była odpowiedzialna za śmierć Marian.

Ona perfekcyjnie maskuje problemy psychiczne. Oczywiście że nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest chora. Ta choroba, której uczysz się z wiekiem, odnosi się do krzywdy, której doznała, jest to cykliczna. To niekończące się znęcanie się, zaniedbanie i trauma, która trwa od pokoleń. Przez tę ciemność i napięcia nie sądzę, aby miała, choć odrobinę miłości i prawdziwe szczęście.

Powiedziała o swojej bohaterce Patricia Clarkson.

sharp objects, sharp objects camille adora
Camille (Amy Adams) i Adora (Patricia Clarkson)

Clarkson nie jest pewna czy odgrywa postać dobrą, czy złą. Według niej przeszłość wpłynęła na obecne postępowanie Adory. Adora kazała odejść Camille, gdyż wiedziała, że nie będzie ona nigdy dostatecznie posłuszna. Dodatkowo, Camille była niebezpiecznie blisko odkrycia tajemnic przeszłości.

Ona nigdy nie będzie córką, której chce. Adora jest bardzo inteligenta i wie, kiedy należy odpuścić. Jest przebiegła, co nie jest niezwykłe dla ludzi z Munchausenem, bowiem są oni aktorami w swoim życiu, więc odgrywają rolę, którą tworzą. To jest skomplikowane.

Wyjaśnia Patricia.

sharp objects, sharp objects zdjęcie
Kadr z serialu

Clarkson nie chce zdradzić czy Adora żałuje tego, co zrobiła Marian.

Wiem, co naprawdę o tym myślę. Myślę, że cała ta sytuacja była tragiczna. Ale to, co moim zdaniem naprawdę się wydarzyło, po prostu zostaje ze mną.

Źródło: hollywoodreporter.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sharp Objects

Młoda dziennikarka powraca do rodzinnego miasteczka po pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Postanawia rozwiązać sprawę morderstwa dwóch dziewczynek oraz przypomnieć …