Aktualności

Znamy już zdanie Holly Marie Combs na temat reboota „Charmed”. Teraz także Shannen Doherty wyznała, co sądzi na temat nowych czarodziejek.

Shannen Doherty w serialu „Charmed” grała Prue Halliwell, jedną z trzech sióstr, które dzięki swoim magicznym mocom mogły walczyć ze złem. Występowała u boku Alyssy Milano i Holly Marie Combs przez trzy sezony, zanim jej postać została zabita i zastąpiona w serii czwartej przez bohaterkę odtwarzaną przez Rose McGowan. Aktorka zapowiedziała, że będzie wspierać reboot „Charmed”. 

Prace nad rebootem trwają już od kilku lat, oficjalnie zapowiedziano go w maju. Wiadomość ta spotkała się z mieszanymi reakcjami zarówno fanów, jak i osób, które wcześniej pracowały nad oryginałem. Złość niektórych nasiliła się po informacji, że nowa seria nie będzie połączona z oryginałem i że jego gwiazdy na razie nie będą jej częścią.

charmed 1998, charmed prue
Prue Halliwell, czyli Shannen Doherty

Holly Marie Combs skrytykowała promocje „Charmed”, jednak wciąż ma nadzieję, że serial okaże się lepszy niż początkowo sądziła. Podobnie jak Combs, Doherty wcześniej wyraziła dezaprobatę dla marketingu reboota, bowiem sądziła, że umniejsza on oryginału. Mimo to w rozmowie z ET na imprezie charytatywnej ujawniła, że ​​jest nadal gotowa, by dać szansę serialowi:

Uważam, że to jest świetne. Myślę, że to niesamowite. Myślę, że drugie życie jest niesamowite, więc jestem za tym wszystkim... Cieszę się, że serial, który w tamtych czasach dotyczył silnych kobiet, które wspierały  się nawzajem, powraca. Chodzi o ponowne uwłasnowolnienie kobiet - nie, to jest coś nowego. „Charmed” też takie było. Ale myślę, że to wspaniałe, wiesz? Zapewnia wiele pracy dla ludzi i szczerze mówiąc, życzę im powodzenia. I mam nadzieję, że wszyscy po prostu dadzą im szansę. 

Reboot „Charmed” zadebiutuje 15 października czasu polskiego.

Źródło: screenrant.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Charmed

Reboot serialu o tym samym tytule z lat 1998–2006. Historia trzech sióstr, które po tragicznej śmierci matki odgrywają, że są potężnymi czarodziejkami.