Aktualności

Od paru miesięcy krążyły plotki, że w sezonie 3B serialu „Shadowhunters” nie zobaczymy już Willa Tudora w roli Sebastiana. Niestety, mamy złą wiadomość, okazuje się, że plotki okazały się prawdziwe.

„Shadowhunters” powstało na podstawie sagi „Dary Anioła” autorstwa Cassandry Clare. Opowiada o 18-letniej Clary, która w dniu urodzin dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą – osobą polującą na demony. 

W nowych odcinkach ponownie ujrzymy Sebastiana, a raczej Jonathana Morgensterna – prawdziwego brata Clary. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć go w prawdziwym ciele. W czarny charakter wcieli się Luke Baines, który ponoć zaprezentuje „nowy poziom zła, którego nawet nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić”. Oficjalne konto serialu „Shadowhunters” na Twitterze umieściło filmik w którym Luke Baines oficjalnie ogłasza w kogo się wcieli w ostatnich odcinkach (link do wideo).

Luke Baines, Will Tudor, Sebastian, Jonathan Morgenstern, Shadowhunters, Netflix
Luke Baines

W czerwcu informowaliśmy, że stacja Freeform zdecydowała się skasować serial „Shadowhunters” po trzecim sezonie. Od tego czasu fani próbują robić wszystko, aby produkcje przejęła inna stacja. Wynajęto nawet samolot, który latał w okolicach budynku Netflixa, aby móc ocalić ukochany serial. Co z tego wyniknie? Trudno powiedzieć, radzimy się na nic nie nastawiać.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shadowhunters

Spokojne życie Clary Fray zmienia się, gdy w 18 urodziny dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą i jej misją jest chronienie ludzi przed czyhającymi na nich demonami. …


Aktualności